Agency of International Mercenaries

Agencja najemników

  • You are not logged in.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-07-29 16:30:27

majlo112

Administrator

Registered: 2010-12-10
Posts: 97

Forgotten Honor

W związku tym że znaczna ilość osób zainteresowała się FH2 i lądowanie na plaży pod ogniem 12 km'ów, daję instrukcje jak dołączyć : D

Pierwsze:  wchodzimy na stronę http://www.forgottenhonor.com/index.php i się rejestrujemy.

Zapisujemy się do 17th Armored Engineed Battalion, po zapisaniu wchodzimy na forum owego batalionu i odnajdujemy temat Report in.
Zgłaszamy naszą służbę.

Krok drugi: Ściągamy najnowszy F|H addon, który się znajduje w temacie aktualnej bitwy na forum.
Po wykonaniu owych czynności wchodzimy na serwer F|H aby przetestować czy addon działa.
W celu uzyskania hasła trzeba się zapytać oficera znajdującego się na kanale.

Trzecie: Wchodzimy na TS Forgotten Honor, adres się znajduje na stronie i szukamy osób: Pontyfas, Dream lub innego oficera.
Zagadujemy do chociaż jednego z nich i prosimy o wprowadzenie nas w turniej.

Offline

#2 2011-07-29 22:25:19

...

Guest

Re: Forgotten Honor

CHUJNIA Z GRZYBNIĄ JEBANE LASEROWE STRZAŁY I MOŹDZIERZE. No i jeszcze te kurwa jebane czołgi na plaży - porażka...

#3 2011-07-30 10:36:38

majlo112

Administrator

Registered: 2010-12-10
Posts: 97

Re: Forgotten Honor

Dla mnie to było fajne, gdy barka się zablokowała na zaporach przeciwczołgowych, wyskoczyliśmy z barki, przedzieraliśmy się przez wodę i atak na east bunker : D

Offline

#4 2011-07-30 11:03:31

Kris

Administrator

Registered: 2010-12-21
Posts: 201

Re: Forgotten Honor

Ja się tam dobrze bawiłem :D... Jak sam w bunkrze sie broniłem xD i nabilem 18 :> .. I jak rozwaliłem czołg z mojego TNT :D
Ale tego kurde bunkra nie zapomnę .. Jak już ammo nie miałem i czekałem w bunkrze jak mi wbiegnie niemiec wejdzie na mg42 i go z bagneta pociagne XDD

Offline

Strength & Friendship TeamSpeak Viewer PR | hosted by Messer TeamSpeak Viewer

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl